Szukaj

Najlepsi specjaliści na Śląsku Cieszyńskim

Centrum Zdrowia Medikool to nowoczesna placówka medyczna oferująca szereg wysokiej jakości usług. W tym momencie w skład centrum wchodzą dwie przychodnie – w Skoczowie i w Wiśle. Pracują w nich wysokiej klasy lekarze różnych specjalności m.in.: chirurdzy, okuliści, stomatolodzy, kardiolodzy i wielu innych. Do dyspozycji pacjentów oddajemy również bezpieczną pracownię rentgenowską oraz dostęp za naszym pośrednictwem do nowoczesnych laboratoriów analitycznych. Swoją ofertę Centrum Zdrowia kieruje zarówno do pacjentów indywidualnych, jak i firm.

Korzystając z usług Centrum Zdrowia Medikool:

  • Oddajesz się opiece lekarzy z wieloletnią praktyką.
  • Masz dostęp do wielu specjalistów w jednym miejscu.
  • Otrzymujesz dostęp do szeregu świadczeń finansowanych w ramach NFZ.

2

oddziały na Śląsku Cieszyńskim

20000+

zadowolonych pacjentów

45

lekarzy specjalistów

Nowocześnie, przyjaźnie i kompleksowo

Te trzy słowa stanowią kwintesencję filozofii Medikool. Zależy nam, aby wszyscy nasi pacjenci mieli dostęp do kompleksowych usług medycznych, bez konieczności długiego oczekiwania na wizytę u specjalisty czy badania w laboratorium. Dokładamy również wszelkich starań, aby każdy pacjent w naszej klinice czuł się swobodnie. Jesteśmy przekonani, że pozytywne nastawienie personelu ma wpływ na samopoczucie pacjenta.

Centrum Zdrowia Medikool - zdrowa marka

W ramach Centrum Zdrowia Medikool funkcjonuje również nowoczesny Kompleks Rehabilitacyjny, w którym pomagamy pacjentom powrócić do sprawności, pozbyć się uciążliwych dolegliwości układu ruchu oraz zadbać o kondycję psychofizyczną. Gwarantujemy bezpłatną konsultację lekarską oraz szeroki wachlarz technik i zabiegów rehabilitacyjnych. Pomagamy także zrzucić zbędne kilogramy, przygotować się do porodu, poćwiczyć przed sezonem sportowym oraz zapomnieć o stresie i zrelaksować się podczas specjalistycznego masażu.